Субота, 17.11.2018, 10:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Польща узаконила спрощене працевлаштування для українців

Польща узаконила спрощене працевлаштування для українців

Польська влада легалізували спрощене працевлаштування, введене в формі експерименту для громадян Україні, Білорусі та Росії в 2007 році.
Відповідне розпорядження Міністерства праці та соціальної політики набула чинності 14 грудня.

Представник Департаменту ринку міністерства, яке розробляло розпорядження, повідомив, що умови спрощеного працевлаштування, обов'язки роботодавця і працівників залишилися незмінними.

«Насправді змін, по суті, немає, є тільки те, що правові норми для працевлаштування громадян тих п'яти держав (з 2009 року Польща дозволила за цією схемою працювати також громадянам Грузії та Молдови – ред.) Діють безстроково», – сказав співрозмовник агентства.

Представник міністерства сказав, що норма про посилення відповідальності роботодавців була вилучена з остаточної версії документа через відсутніх відповідних повноважень у Мінпраці.

«Щоб ввести розпорядженням якісь обов'язки, потрібно мати для цього повноваження в законі. Наявних повноважень було мало », – пояснив він.

Співрозмовник не виключив, що міністерство ініціює зміни в законі для отримання необхідних повноважень у 2011 році, відзначивши, що поки немає конкретних планів щодо цього питання.

Нагадаємо, в нинішньому році польська сторона відмовила 29 українцям у праві проживання на її території, екстрадований нелегальних мігрантів з Україною.

Категорія: Мої статті | Додав: Mjaka5901 (06.05.2011)
Переглядів: 849 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Pewaris  
Deep thikning - adds a new dimension to it all.

Ім`я *:
Email *:
Код *: